Шафа для одягу Promo з полицями Графіт Графіт 2 ДСП 90х48х204 (42005101)

влевовправо
Шафа для одягу Promo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 480 мм |
| Висота шафи | 2040 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Двостулкові шафи |
| Полиці | |
| Кількість полиць | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 871 ₴








