Шафа для одягу Гелар з Дзеркалом 39х49.5х203.4
- Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
- Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
- Країна походження фурнітури — Украина.
- Ручки — пластик.
- Розмір дзеркала: довжина 1999 мм х ширина 388 мм х товщина 4 мм.
- Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 390 мм |
| Глибина шафи | 495 мм |
| Висота шафи | 2034 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 971 ₴







