Шафа для одягу Гелар 3ДСП/Дзеркало 155х49.5х203.4
- Корпус та фасад виробу виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
- Кромка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць, а також ящиків – 0.5 мм.
- Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність та довговічність.
- Країна походження фурнітури – Україна.
- Ручки – пластик
- Розмір дзеркала: довжина 1999 мм х ширина 388 мм х товщина 4 мм.
- Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність.
- Зберігайте упаковку до повного збирання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1550 мм |
| Глибина шафи | 495 мм |
| Висота шафи | 2034 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 673 ₴







