Шафа для одягу з нішею Дейл Графіт/Дуб Евок 3 ДСП 150х52х220 (80737723)

влевовправо
Шафа для одягу з нішею Дейл 3 ДСП 150х52х220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Графіт/Дуб Евок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 289 ₴







