На БРВ та Gerbor завжди діє система знижок! Залиште замовлення або зателефонуйте, щоб дізнатися про свою!
Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете в нашому магазині. ДИВИТИСЯ МАТРАЦИ ТУТ
ДОСТАВКА ТА МОНТАЖ по Києву!
доставка по Україні!
Ліжко Клео від фабрики Гербор. Виконується в білому кольорі. Ліжко двоспальне. Корпус ліжка з ДСП, фасади з МДФ.
У вартість ліжка не входять ламелі (ортопедична основа під матрац) і купуються окремо.
Ліжко Клео 160 - елемент білої модульної спальні Клео. Ви можете підібрати будь-які елементи з спальні в нашому інтернет-магазині 12stuliev

,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 75 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 828 ₴









