Кухня кутова Влада МДФ фарбований Фрезована ручка Модульна з доводчиками

Кухня Влада - модульна модель кухні у пофарбованих фасадах МДФ (кольори пропонуються на вибір).
Корпус - ламіноване ДСП (Колір на вибір).
Даний проект - приклад, як Ви можете зібрати кухню з модулів під ваш розмір. Тумби можна переставляти подекуди або вибирати інше наповнення/комплектацію. Є можливість зробити тумби в стандартній ширині. Детальніше проект допоможе спланувати наш менеджер!
Використовуються петлі з доводчиками, Направляючі телескопічні без доводчиків.
Дивіться всі елементи кухні Влада ТУТ.
В даний набір входить:
- Нижня тумба 80 з ящиками Люкс (телескоп)
- Нижня тумба 60 під мийку.
- Нижня кутова тумба 97
- Нижня тумба 60 під духовку Люкс (телескоп)
- Фасад посудомийки 45
- Бічна панель нижня
- Верхня Бічна панель 920
- Верхня тумба 80 заввишки 920
- Верхня тумба 60 заввишки 920
- Верхня тумба 60 заввишки 920
- Царга ДСП 270 _2 штуки
Стільниця не входить у вартість і купується окремо за Вашими розмірами! Додатково ви можете придбати петлі та напрямні з доводчиками, сушку для посуду, пристінний борт та стінову панель із ДСП. Дивіться додаткові опції ТУТ.
Скласти проект допоможе наш менеджер. Також є можливість замовити замірника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Форма кухонного гарнітура | кутовий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-черепашка (врізна) |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2020 мм |
| Глибина нижнього рівня | 2020 мм |
| Висота нижнього рівня | 816 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2020 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 37 250 ₴








