Тумба приліжкова Каміла на ніжках Дуб Артизан / Графіт Світ Меблів
Новинка
-15%
-15%
30 днів
влевовправо
Тумба приліжкова Каміла на ніжках Дуб Артизан / Графіт Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан, Графіт |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53.5 см |
| Глибина тумби | 40.5 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴


