Опція Полиці в шафу Брайт 788х488+8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 788 мм |
| Глибина | 488 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴


Відправка з 16 квітня 2026