У комплект входить:
Орегон - модульні меблі, всі елементи купуються окремо. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Зверніть увагу! Основа під матрац і матрац не входять у вартість ліжка та купуються окремо!
Основу під матрац дивіться ТУТ (металеві ламелі на ніжках)
Матраци можете подивитися ТУТ.
- Корпус і фасади виготовлено з ЛДСП і МДФ.
- Корпус - 16, 22 мм; фасад рамочний (ЛДСП і МДФ) - 25 мм. Декоритивні елементи з МДФ.
- Напрямні Квадро Хеттих на шухлядах нижнього монтажу, з дотягом.
- Завіси ГТВ з дотягом.
- Кромка: AБC 0,5/1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, ЛДСП в МДФ профіль |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207.3 см |
| Ширина ліжка | 205.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 94.2 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 208.8 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 154 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 62.8 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 55.2 см |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 853 ₴











