Передпокій 100 з шафою Емма2 Артізан СМ
Пуф не входить у вартість, у продажу його немає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1980 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 114,05 ₴



