Спальня Глорія Сонома/Білий гарнітур (Шафа, Ліжко, ламелі, тумби) Меблі Сервіс

влевовправо
Спальня Глорія Меблі Сервіс із вкладом під матрац
В комплект входить:
- Шафа Глорія 3Д Без дзеркала
- Ліжко Глорія 160 З ламелями або без ( дивіться опції)
- Дві тумби ліжка Глорія
Матрац не входить у вартість та купується окремо!
Дивіться відео спальні з комодом :
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 153.4 см |
| Глибина шафи | 54.4 см |
| Висота шафи | 216.2 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 44 см |
| Висота тумби | 58 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 983 ₴









