Передпокій 150х41 Ебро тоффі / дуб (Комплект з вішака, тумб та дзеркала) БРВ
-10%
2 дні
влевовправо
Передпокій ЕБРО тоффі / дуб кремона торро
- Колір Фасадів : тоффі
- Колір вішакової Панелі : канелла страта натурал ( шовкографія, полоси - це малюнок)
- Колір корпусу: дуб кремона торро
Продається тільки в комплекті. Сторона виробу не змінюється.
Передпокій Ебро 150х41 у кольорі тоффі / дуб — стильне та практичне рішення для сучасного коридору. Комплект BRW поєднує вішак, тумби та дзеркало, допомагаючи зручно організувати зберігання верхнього одягу, взуття й аксесуарів. Завдяки компактним розмірам 150х41 см передпокій Ебро ідеально підходить для квартир і будинків, додаючи інтер’єру затишку, світлого дизайну та функціональності. Вдале поєднання кольорів тоффі та дуб підкреслює сучасний стиль меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Тоффі |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1500 мм |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 212 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴







