Стінка у вітальню Мадера Венге/ Дуб Молочний 227 Світ Меблів
-15%
31 день
влевовправо
Стінка у вітальню Мадера Венге/ Дуб Молочний 227 Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге магія |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 709 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1890 мм |
| Глибина стінки | 455 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2270 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 105,60 ₴






