Шафа для одягу Лукас Кашемір/Кашемір 3 ДСП 135х50х240 (80737802)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1350 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 273 ₴











