Шафа для одягу Студент Дуб сонома Білий ДСП 90х38х180 (40908067)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 097 ₴











