Шафа для одягу Промо Сірий 3 ДСП 135х48х204 (80737765)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1350 мм |
| Глибина шафи | 480 мм |
| Висота шафи | 2040 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 664 ₴











