Шафа для одягу Ронді з антресолею Дуб Артізан/Графіт 4 ДСП 160х52х236 (80737828)

влевовправо
Шафа для одягу Ронді з антресолею Дуб Артізан/Графіт 4 ДСП 160х52х236 (80737828)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 024 ₴










