Шафа для одягу Лукас Дуб сонома 3+4 ДСП 315х50х240 (42005135)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 3150 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 638 ₴







