Шафа для одягу Лукас Графіт 4+4 ДСП 340х50х240 (42005141)
-10%
11 днів
влевовправо
Шафа для одягу Лукас Графіт 4+4 ДСП 340х50х240 (42005141)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Графіт |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 3400 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 549,30 ₴






Відправка з 23 травня 2026