Комод 4Ш Руна ш.660/в.930/г.450 КС
Матеріали: Корпус виготовлений з ЛДСП 16мм та доступний до замовлення у всіх декорах ЛДСП складської програми.

Фасад виготовлений з МДФ плівки 16мм та доступний до замовлення у всіх кольорах «Плівки складської програми», групи 1, 2, 3.

Зверніть увагу, фасади з плівкою 2 группи буде дорожче! До ціни + 2% .

Зверніть увагу, фасади з плівкою 3 группи буде дорожче! До ціни + 5% .

Елементи з висувними ящиками виконані на телескопічних направляючих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 66 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 93 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴








Відправка з 07 травня 2026