Диван малютка Максік 102*77*84 (75х200)
Ціна вказана за диван у тканині Стандартної категорії, за іншої категорії ціна змінюватиметься.
За вказаною ціною ви можете вибрати такі тканини:
- Аляска ( Ексім Текстиль )
- Кашарель Нью (АРГ) *певні кольори з наявності (10, 11, 16, 52, 53, 49, 50, 51)
- Блум ( Ексим Текстиль)
- Беатріс Нью ( АРГ ) *певні кольори з наявності (40, 45, 47)
- Мальмо ( Ексим)
- Канна ( Ексім Текстиль)
- Флокс ( Ексім Текстиль)
- Алоба ( Ексім Текстиль)
- Балатон ( Ексім Текстиль)
- Лілі Ексім Текстиль *певні кольори з наявності (09, 18, 91, 94, 96, 97)
- Крокус Ексім Текстиль *певні кольори з наявності
- Вега Мебтекс (10, 03, 27, 06, 33, 34, 36)
- Polo СМТ (02, 03, 04, 14, 15, 16, 17)
- California СМТ
- Max СМТ
- Bali СМТ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Диван Київ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Тахта |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 102 см |
| Глибина дивану | 77 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 038 ₴







