Спальня Лукка Білий Лак глянець/Антрацит ( Шафа 4д, Ліжко з підйомним 1,6, Тумби)

влевовправо
Спальня Лукка Білий Лак глянець/Антрацит ( Шафа 4д, Ліжко з підйомним 1,6, Тумби)
В комплект входить:
- Шафа Лукка 4д
- Ліжко Лукка з підйомним механізмом та ламелями 160х200
- Дві тумби приліжкові Лукка
У комплект входить підйомний механізм із металевою основою з ламелями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 166.4 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93.5 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичними ламелями | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 299 ₴






