Корпус шафа з кутовим закінченням (h-2200) Спейс Світ Меблів
Колір корпусу на вибір : 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 443 ₴

