Корпус туалетный столик Спейс Мир Мебели
Колір корпусу на вибір :

Колір Фасадів на вибір :

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 20 см |
| Глибина столика | 42 см |
| Довжина столика | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аппалачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030,20 ₴



