Кухонний куточок Міраж * комплект ( стіл розкл., 2 таб.) 1200х1500х890
Колір тканини та ЛДСП можна обрати. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору- ціна може змінитися. Доплата за комбінований колір 400грн!

Тканини:
2 категорія:

3 категорія:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Розкладний стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1200 мм |
| Глибина куточка | 1500 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 890 мм |
| Категорія тканини | |
| Категорія тканини | 2 категорія (ЛДСП 1) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 434 ₴



