Вітальня Женева Ліон 2900х440х1900
Стінка стандартна, комплектація не змінюється.
Можна обрати сторону розміщення вітрин.
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Ви можете обрати сторону вітальні - праву або ліву.

Виожете обрати комбінацію кольорів з запропонованих, або зробити стінку у одному кольорі. Ось приклади кольорів :
- Аппалачі/самоа димчастий 1 категорія

2, Бетон темний/Білий 2 категорія

3. Дуб сонома/Кашемір 1 категорія

Стінка у гостину Женева 290х44х190 — стильне та функціональне рішення для сучасної вітальні. Модель поєднує місткі секції для зберігання, зручну нішу під телевізор і продумане компонування для щоденного комфорту. Завдяки сучасному дизайну стінка гармонійно доповнить інтер’єр квартири чи будинку. Якщо ви шукаєте практичні меблі у вітальню, стінка Женева стане вдалим вибором для організації простору, зберігання речей і створення затишної атмосфери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2900 мм |
| Глибина стінки | 440 мм |
| Висота стінки | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
- Ціна: 15 308,80 ₴






