Модуль 2 ТВ Лінк Ліон
Модулі колекції Лінк кріпляться до стіни під кутом! Всі елементи колекції тут
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 109 мм |
| Глибина тумби | 40.6 мм |
| Висота тумби | 196 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 330,15 ₴









