Модуль 4 з полицями Лінк Ліон
Модулі колекції Лінк кріпляться до стіни під кутом! Всі елементи колекції тут
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 46.5 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 196 см |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779,05 ₴








