Модуль 3 з дверима Нобу Ліон
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.
Всі модулі колекції Нобу можна розглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 80 мм |
| Глибина стінки | 34 мм |
| Висота стінки | 190 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118,30 ₴









