Модуль 4 ТВ Нобу Ліон
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.
Всі модулі колекції Нобу можна розглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 120 мм |
| Глибина тумби | 34 мм |
| Висота тумби | 190 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 606 ₴









