Комод Інді Ліон- це елемент модульної дитячої кімнати. Всі її елементи можна розглянути за посиланням
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 75.5 см |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 131,30 ₴






