Туалетний столик Трюмо 2 із дзеркалом. Сторона тумб може бути права або ліва на вибір.
Банкетка у вартість не вхолить! ЇЇ можна замовити додатково тут
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 105 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 804,50 ₴




