Секція передпокою із дзеркалом та гачками Тіволі Ліон- це частина модульного передпокою. До якої можна придбати шафу та пенал для одягу з мікроліфтом. Усі кольорові деталі крайкуються в колір корпусу.
Сторону розміщення дзеркала та ящиків можна обирати (лів/пр). На фото - ліва.
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 471,90 ₴



