Передпокій Чест (тумба з табуретом, дзеркалом та вішаком) Ліон.
Габаритні розміри:
- тумба 1000 x 340 x 1000 мм
- дзеркало 1000 х 20 х 500 мм
- вішак 668 х 32 х 1400 мм.
Колір ЛДСП може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1668 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 123,60 ₴

