Тумба для взуття ТО-9 Ліон
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

колір тканини:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | тканина |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 680 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 490 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 081,16 ₴



