Тумба для взуття ТО-12 Ліон. Стороно сидіння тільки ліва
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Колір тканини:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 730 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312,56 ₴

