Шухляди LEGO (к-т 2шт) 332х332х332 Ліон до модулів Lego
Бокс може бути в кольорі на вибір, зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 33.2 см |
| Глибина комода | 33.2 см |
| Висота комода | 33.2 см |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 1 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴



