Комод 4Ш Бруклін — це компактний вузький комод 40 см з 4 місткими шухлядами, який ідеально підходить для дитячої кімнати, спальні, передпокою або невеликої квартири. Якщо ви шукаєте недорогий комод, який не займає багато місця, але дає достатньо простору для зберігання речей, ця модель — один із найкращих варіантів.
У нашому інтернет-магазині “12 Стільців” ви можете купити комод 4Ш Бруклін у двох популярних кольорах:
- білий комод Бруклін 4Ш
- комод Бруклін дуб крафт (дуб крафт золотий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 40.4 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 74 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴








