Спальня з шафою Купе Бруклін Меблі Сервіс
В комплект входить:
- Ліжко двоспальне 160 Бруклін з підйомним механізмом та ламелями
- Дві тумбочки Бруклін з ящиками
- Шафа купе Бруклі
- Антресоль надставка до шафи купе Бруклін
Бруклін – модульні меблі, ви можете змінювати комплектацію набору за бажанням. Дана колекція виготовляється у двох варіантах кольорів на вибір - Золотий Крафт з чорною кромкою або Білий. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Матрац не входить у вартість та купується окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205.2 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 87.8 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 150.4 см |
| Глибина шафи | 60.3 см |
| Висота шафи | 245.7 см |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 876 ₴







