Тумба ТВ з трьома ящиками Wood ( Вууд) Lion 180 на ніжках (2кат)
-6%
30 днів
влевовправо
Тумба ТВ з 3-ма шухлядами Wood ( Вууд) Lion 1800х400х500
Ніжки металеві, висота передбачена для роботи робота-пилососа. Колір ніжок на вибір:
- Золоті
- Чорні
Колір корпусу може бути в кольорі на вибір, зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Категоія кольору ЛДСП | |
| Категоія кольору ЛДСП | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 452 ₴



