Комод 2Д Спейс 80х42х80 Світ Меблі з полицями Кашемір
-15%
2 дні
влевовправо
Кольори на вибір , можете обрати будь-яку комбінацію з запропонованих :
- За додаткову оплату +15 % може бути фасад покритий лаком

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 009,40 ₴









Відправка з 04 травня 2026