Ларго — це модульна колекція, всі елементи якої можна переглянути тут
Матеріал: - плита ЛДСП 16мм; - декоративна планка МДФ 19мм (плівка); - задня стінка та низ шухляди ДВП 3мм, колір білий.
Фурнітура: Навісні петлі: - " hettich ", Напрямні – телескопічні повного висуву без доводчиків
Тумба під ТВ RTV2D2S Ларго класік у кольорі Кашемір — стильне та практичне рішення для сучасної вітальні. Модель BRW поєднує елегантний дизайн, місткість і зручність у щоденному користуванні. Завдяки продуманій конструкції тумба має достатньо місця для техніки, аксесуарів і зберігання речей. Корпус із ламінованої ДСП, декоративні елементи МДФ та якісна фурнітура забезпечують довговічність, а ніжний відтінок кашемір гармонійно доповнює світлий інтер’єр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1515 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 731 ₴




