Ларго — це модульна колекція, всі елементи якої можна переглянути тут
Матеріал: - плита ЛДСП 16мм; - декоративна планка МДФ 19мм (плівка); - задня стінка та низ шухляди ДВП 3мм, колір білий.
Фурнітура: Навісні петлі: - " hettich ", Напрямні – кулькові повного висуву
Тумба приліжкова KOM1S Ларго класік кашемір — стильне та практичне рішення для сучасної спальні. Модель поєднує лаконічний дизайн, зручну висувну шухляду та компактні розміри, що дозволяють раціонально використовувати простір. Колір кашемір додає інтер’єру світла, затишку й елегантності. Тумба чудово підходить для зберігання потрібних дрібниць біля ліжка та гармонійно поєднується з іншими меблями колекції Ларго класік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 36 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴





