Ларго — це модульна колекція, всі елементи якої можна переглянути тут
Матеріал: - плита ЛДСП 16мм; - декоративна планка МДФ 19мм (плівка); - задня стінка та низ шухляди ДВП 3мм
Дзеркало підлогове 62х170 Ларго класік Кашемір LUS БРВ — стильне рішення для спальні, передпокою чи гардеробної. Модель поєднує сучасний дизайн, практичність і зручний формат для щоденного використання. Вишуканий відтінок кашемір гармонійно доповнює інтер’єр, а велике дзеркальне полотно забезпечує комфортний огляд у повний зріст. Підлогове дзеркало BRW стане вдалим вибором для тих, хто цінує якісні меблі, естетику та функціональність у кожній деталі дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 790 ₴



