Комод 2д4ш Бьянко МДФ Білий глянець/Аппалачі Світ Меблів
-16%
7 днів
влевовправо
Комод 2д4ш Бьянко МДФ Білий глянець Світ Меблів
Модулі оснащені петлями з дотягом та направляючими повного висування.
Бьянка - модульні меблі. Всі елементи ви можете подивитися тут
Зверніть увагу, що виробник оновив дизайн колекції! В новій версії колекція без ручок і з вставкою дуб аппалачі або чорний!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92.5 см |
| Глибина комода | 40.6 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Колір вставки | |
| Колір вставки | Дуб Аппалачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 096,32 ₴




