Підвісний Туалетний столик 80см Б'янко МДФ Білий Глянець/ЧорнийСвіт Меблів
-16%
31 день
влевовправо
Таулетний столик Бьянко МДФ Білий Глянець Світ Меблів
Дана модель може бути як зручним столиком до передпокою, або як туалетний столик у спальню. Його можно укомплектувати дзеркалом .
Бьянка - модульні меблі. Всі елементи ви можете подивитися тут
Зверніть увагу, що виробник оновив дизайн колекції! В новій версії колекція без ручок і з вставкою дуб аппалачі або чорний!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 20 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Довжина столика | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Колір вставки | |
| Колір вставки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 444,80 ₴




Відправка з 15 травня 2026