Комод-1 Санта Ліон 1040х390х830
Матеріали виготовлення - ЛДСП. Ніжки металеві( чорні або золоті). Відстань між ніжками достатня для прибирання роботом пилосмоком. Завіси з доводчиком, телескопічні направляючі.
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 104 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 83 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 605 ₴

