Модуль 2 зі столом Нобу Ліон
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.
Всі модулі колекції Нобу можна розглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 90 мм |
| Глибина столика | 50 мм |
| Висота столика | 190 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 057,20 ₴

