Комод- 2 з 3 дверима Нобу Ліон
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.
Всі модулі колекції Нобу можна розглянути тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 34 см |
| Висота комода | 80 см |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 751,70 ₴

