Модуль 1 з тумбами Лінк Ліон
Модулі колекції Лінк кріпляться до стіни під кутом! Всі елементи колекції тут
Колір може бути на вибір. Зверніть увагу, залежно від категорії кольору - ціна може змінитися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 70 мм |
| Глибина стелажу | 40.6 мм |
| Висота стелажа | 196 мм |
| Категорія кольору | |
| Категорія кольору | 2 категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 126,45 ₴

